Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

 

 

TUURI

Su 8.10
Kyläkauppa 

 

 

 

TULOKSET 2013 

             
MIKKELI 29.9      
ETUVETO luokka        
Sija Nro Nimi Paikkakunta Team Auto Pisteet
1 7 Aku Buck Kärkölä Team Amico`s Mazda 10
2 53 Majuri Ylöjärvi Olio 533 Camry 8
3 19 Taisku Kouvola Turtana Racing Oobbeli 6
4 8 Turtana Myllykoski Turtana Racing Inavataxi Part II 5
5 32 Käräjämies Simo ESpoo Bomb team racing Nätti Masa 4
6 10 Latvaniemi Niko Hämeenlinna Rankki Racing Oranssi alue 3
7 6 Nerssi Myllykoski Turtana Racing Tuuninki Masta 2
8 2 Friman Matti Kangasniemi KaRu Racing Hellä anneli 1
             
S.C 13 Kärppä Lahti Rectum Racing Kastrol Kämry  
S.C 7 Aku Buck Kärkölä Team Amico´s Mazda  
S.C 70 Willy Helsinki VIP Garage mondeoo  
P.Y 2 Friman Matti Kangasniemi KaRu Racing Hellä anneli  
Y.S 10 Latvaniemi Niko Hämeenlinna Rankkia Racing Oranssi alue  

 

 

MIKKELI 29.9      
ETUVETO luokka        
Sija Nro Nimi Paikkakunta Team Auto Pisteet
1 7 Aku Buck Kärkölä Team Amico`s Mazda 10
2 53 Majuri Ylöjärvi Olio 533 Camry 8
3 46 Tolvanen Juha Myllykoski Käkisalmi Racing Ängru bööts 6
4 6 Nerssi Myllykoski Turtana racing Rally Esa 5
5 22 Järvelä Jussi Lahti Crazy Bothers RT Fastra 4
6 37 Ikonen JAri Ruokolahti Iko Team Royota Narina 3
7 24 Matilainen Pasi Otava Otavan Ruttaajat Nisukka 2
8 2 Friman Matti Kangasniemi KaRu Racing Mitsu 1
TAKAVETO luokka        
Sija Nro Nimi Paikkakunta Team Auto  
1 1 Sirppi Sirppilä Last Drivers Team Louhikärmez  
2 27 Kukkonen Kaitzu Järvenpää Sunday Cruisers Joku Eläin  
3 76 Friman Mikko Kangasniemi KaRu Racing Plaanari  
4 22 Käräjämies Simo Espoo Bomb Team Racing Zhiguli  
5 39 Korhonen Janne Lappeenranta Lapvesi racing Puskalöytö  
6 33 Kivelä Reijo Uurainen Norppa Racing Lada  
             
S.C   Bonb Team        
S.C   Sirppi        
S.C   Mikkilä        
P.Y   Friman Matti        
Y.S   Vänninen Kari        

 

VARKAUS 18.8
Sija Nro Nimi Paikkakunta Team Auto
1 65 Virtanen Manne Äänekoski Virtasen Ralli Talli Toyota
2 6 Nerssi Myllykoski Turtana Racing Siisti Civikki
3 9 Tuukkanen Juuso Kangasniemi KaRu Racing Farkku Ooppeli
4 69 Sheikki Lahti Harem Racing Noki Tappaja
5 41 Mikkilä Noormarkku MIkkilä Racing Pata Sydän
6 17 Karvonen Esa Joroinen Team SuSi Muna
7 2 Friman Matti Kangasniemi KaRu Racing Fox
8 19 Taisku Kouvola Turtana Racing Musta Tähti
           
S.C 6 Nerssi Myllykoski Turtana Racing Siisti Civikki
S.C 17 Karvonen Esa Joroinen Team SuSi Muna
S.C 65 Virtanen Manne Äänekoski Virtasen Ralli Talli Toyota
P.Y 19 Taisku Kouvola Turtana Racing Musta Tähti
Y.S 17 Karvonen Esa Joroinen Team SuSi Muna
           

 

 

NOKIA 15.5

Sija Nro Nimi Paikkakunta Team Auto
1 53 Majuri Ylöjärvi Autopartio 533 Cämri
2 7 Aku Buck Kärkölä Team Amico`s Owerkill
3 8 Turtana Myllykoski Turtana Racing Kultamuru
4 4 Tiihonen Tuukka Kangasniemi KaRu Racing Sircus 4
5 2 Friman Matti Kangasniemi KaRu Racing Sircus 2
6 22 Järvelä Jussi Lahti Crazy Brothers RT Ratsuni
7 41 Mikkilä Noormarkku Mikkilä Racing Patasydän
8 9 Tuukkanen Juuso Kangasniemi KaRu Racing Sircus 9
           
           
S:C 46 Tolvanen Juha Myllykoski Käkisalmi Racing Hello Pipi 2
S.C 41 Mikkilä Noormarkku Mikkilä Racing Patasydän
S.C 8 Turtana Myllykoski Turtana Racing Kultamuru
P.Y 2 Friman Matti Kangasniemi KaRu Racing Sircus 2
Y.S 8 Turtana Myllykoski Turtana Racing Kultamuru

 

 

Selityksiä!

S.C = Show Car P.Y = Paras Yritys Y.S = Yleisön suosikki